Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

4 Strada Gării, Râșnov

Candidatul ideal

- studii superioare economice/ contabilitate finalizate;

- experienţă ca si Controlor Financiar de minim 2 ani intr-o companie multinational

- cunoasterea limbii engleze nivel fluent scris si vorbit

- cunostinte Microsoft Office, (Word, Excel,PowerPoint) Microsoft Outlook

-persoana organizata, atenta la detalii;
-capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Planificarea bugetului, previzionarea și raportarea lunară a rapoartelor de profit si pierderi

Experienta in utilizarea programelor de tip ERP (Microsoft Dynamic AX)

Raportarea volumelor si gestionarea furnizorilor

Responsabilitati pentru optimizarea costurilor pentru servicii

Optimizarea si implementarea proceselor

Controlul veniturilor, precum și facturarea lunară a clienților

Controlorul Financiar trebuie sa dețină o cunoaștere detaliată a specialistului, precum și o

înțelegere tehnică

Managementul proceselor și al cerințelor

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv si bonuri de masa;
- Bonusuri pentru implicarea activă în atingerea obiectivelor societatii si prime;

Descrierea companiei

Societatea Prefere Resins Romania SRL, cel mai important producator de rasini fenolice din Romania, infiintata in anul 1993. Echipa noastra are un numar de 25 de angajati si ne gasiti in

CV-urile le puteti transmite pe adresa de mail  sau