Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

598827bb65685 (1)

Fornetti este o societate de talie internațională, în sectorul productiv al industriei de panificație, care oferă într-adevăr un pachet de servicii complete. Produsele excepționale, soluțiile tehnice și de marketing au impus renumele companiei în toată Europa, iar trendul ascendent pe piață se va menține și în anii următori.

CONTROLOR FINANCIAR

POSTUL ESTE PE PERIOADĂ DETERMINATĂ CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE.

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii medii/superioare (economie, contabilitate);
  • Abilități de utilizare a pachetului Microsoft Office (excel, word, powerpoint):
  • Cunoașterea limbii engleze (scris, citit, conversational) nivel mediu;
  • Constituie un avantaj cunoașterea limbii maghiare;
  • Nu este necesară experiață în domeniu
  • Serios, punctual, dinamic, corect.

Atribuțiile postului:

  • introducerea facturilor de achiziții intracomunitare,
  • ținerea evidenței contabile pentru magazinele proprii
  • tinerea evidenței obiectelor de inventar
  • introducerea listei de preț
  • participare la închiderea lunară

Se vor lua în considerare doar CV-urile depuse pe postalul BestJobs.