Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

TRIGO, lider mondial in oferirea de servicii de calitate in domeniul AUTOMOTIVE angajeaza in BUCURESTI 15 controlori de calitate:

Locatie: EQUEST Logistic Center, Km 13 Bucuresti – Pitesti

SE OFERA

- Salariu de incadrare motivant;
- Ore suplimentare platite (dublu) 200 %;
- Spor de noapte 25%;
- Tichete de masa in valoare de 15 lei pentru fiecare zi lucrata;
- Bonus lunar de performanta, 450 lei brut;
- Bonus recomanda un prieten;
- Transport asigurat de la Pacii + decontare transport;
- Prime de PASTE (300 lei net) si de CRACIUN (300 lei net);

RESPONSABILITATI
Controlul reperelor din punct de vedere al calitatii;
Respingerea pieselor care nu indeplinesc standardele de calitate;
Intocmirea rapoartelor de lucru.

CERINTE
Atentie la detalii;
Acuitate vizuala;
Flexibilitate;

Experienta in domeniu reprezinta un avantaj!

Disponibilitate pentru:
• a lucra in schimburi
• ore suplimentare