Tehnician CTC confectii metalice - Acâș (SM)

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

- Studii de maistru mecanic;
- Bun cunoscator al notatiilor standard din desenul tehnic;
- Vedere in spatiu foarte buna;
- Cunostinte de baza pentru Microsoft Excel, Word;
- Rabdare si atentie la detalii;

- Persoana serioasa, organizata, dinamica.
- Experienta in domeniul constructiilor metalice minim 2 ani;
- Experienta in controlul vizual al sudurilor;
- Limba engleza nivel incepator.
- Domiciliu stabil in Zalau, Carei sau Satu Mare

Descrierea jobului:

- Locul de munca este in localitatea Acas, judetul Satu Mare

- Verifica calitatea produselor (dimensiuni, cote);
- Urmarireste respectarea conditiilor din desenele de executie;
- Verifica calitatea sudurilor executate;

- Verifica calitatea pregatirii pentru vopsire sau galvanizare;

- Verifica calitatea vopsirii.

Beneficii:
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- se asigura transportul la locul de munca;
- posibilitate de dezvoltare profesionala.