Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Zalău; Săbolciu

Candidatul ideal

- experienta de minim 1 an in controlul calitatii;

- cunostinte operare PC (Microsoft Office)

- cunostinte tehnice

- spirit de observatie, atentie la detalii

- limba engleza reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- verifica din punct de vedere calitativ produsele/semifabricatele pe fluxul de productie;

- efectueaza controlul final al produselor finite;

- contribuie la imbunatatirea calitatii produselor finite;

- participa activ la identificarea cauzelor neconformitatilor si gasirea solutiilor pentru prevenirea lor.

OFERIM:

- conditii foarte bune de lucru;

- salariu atractiv;

- tichete de masa;

- transport gratuit;

- posibilitatea de a servi o masa calda;

- al 13-lea salariu.

Descrierea companiei

SC Class Furn Romania SRL este firma producatoare de mobilier, de mai bine de 18 ani, a unei game diverse de produse, si anume: canapele, scaune, mese, mobilier living si dormitoare. Numarul de angajati depaseste in prezent cifra de 380 de persoane. Este situata in Sabolciu, pe soseaua E60, la 17km de Oradea.