Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Pitești

Se recruteaza si din

Pitești

Responsabilitati principale:

  • Intocmeste bugetului de cheltuieli pentru fiecare departament in baza de cumparari;
  • Urmareste si centralizeaza costurile, intocmind analiza bugetelor pe centre de cost;
  • Urmareste bugetele de investitii;
  • Participa la pregatirea pachetului financiar al companiei pentru raportarea lunara si anuala si introduce datele in SAP-SEM (P&L, situatii auxiliare);
  • Calculeaza indicatorii de performanta si introduce datele in LPI-Software;
  • Calculeaza si introduce datele in soft-ul specific Target Agreement;
  • Realizeaza rapoarte necesare in activitatea de controlling.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare economice;
  • Excel – nivel avansat;
  • SAP, SIGIP – constituie avantaj;
  • Limba engleza sau franceza – nivel mediu
  • Minimum 3 ani experienta in contabilitate;
  • Spirit de echipa;
  • Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
  • Capacitate de adaptare la situatii noi, abilitati comunicare – flexibilitate, dinamism.