Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara; Arad; Lugoj; Deva

Ce-ai zice de un job în content marketing unde ai lucra pe campanii pentru Dell, Oracle, IBM, Microsoft și mulți alți clienți din SUA?

La InTech Dynamics avem un loc disponibil chiar în departamentul de Content Marketing, pentru un maestru al limbii engleze (scris și citit), cu pasiune pentru digital marketing.

Cerințe:

  • Limba engleză de nota 10 (scris și citit)

  • Cunoștințe de PR, online marketing, email marketing, prezentări

  • Experiență redacțională

Responsabilități:

  • 80% copywriting pentru campanii de email marketing - mai exact te vei ocupa de crearea unor texte cât mai captivante pentru email-uri și landing pages (titluri, conținut, call to action);

  • 10% editare (whitepapers, articole, raporturi pentru clienți și prezentări);

  • 5% pitching (premii, articole, comunicate de presă);

  • 5% PR, social media, copywriting.

Ce îți oferim:

  • Posibilitatea de a lucra cu clienți mari din America de Nord, prezenți in domeniul financiar,  cybersecurity, educație, IT și alte domenii;

  • Program flexibil;

  • Ascultăm muzică la birou;

  • Organizăm team-building-uri de mai multe ori pe an;

  • Coș cu fructe saptămânal din partea firmei;

  • Salarii atractive bazate pe performanțe;

  • Mergem la film oricând sunt filme bune;

  • Ne decorăm birourile într-un mod personal care ne face să ne simțim ca acasă;

  • Avem terasă cu priveliște;

  • Bonusuri pentru proiecte reușite;

  • Bonusuri la final de an;

  • Asigurare medicală din partea firmei;

  • O echipă unită și competentă;

  • Ceai, cafea și cereale pentru o dimineață începută in forță;

Așteptăm CV-ul tău.

Cu prietenie,

Echipa inTech Dynamics