Acest job nu mai este activ.

Call center - ügyfélszolgálati munkatárs

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

maghiară

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Feladatok:

  • a UPC magyarországi ügyfeleitől érkező hívások teljeskörű ügyfélszolgálati ügyintézése
  • ügyviteli rendszerek ismerete, napi szintű használata
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, területekkel
  • részvétel központilag szervezett oktatásokon (újdonságok, készségfejlesztő tréningek, ismétlő oktatások)
  • változások, napi információk folyamatos követése, alkalmazásuk a napi munkafolyamatokban
  • keresztértékesítés, értékesítés.

Elvárások:

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • Fejlett problémamegoldó képesség (logikus, elemző megközelítés)
  • A magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Kommunikatív, ügyfél- és megoldás orientált személyiség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és teljesítmény alapú ösztönző, bónusz formájában
  • A vállalat által biztosított ingyenes egy hónapos szakmai képzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus, barátságos csapat.