Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Functie:  - contabilitate de gestiune/primara.
Locatie: Bucuresti, sector 2

Cerinte:

Absolventa de studii superioare.
Cunostinte operare PC (Excel, Word, Internet)
Experienta in domeniu nu este necesara.
Persoana serioasa, corecta, atenta la detalii.

Descriere post:
-Arhivarea sistematica si cronologica a documentele contabile.
-Crearea documentele de gestiune: facturi, chitante, bonuri fiscale.
-Inregistrare in programul de contabilitate primara documentele primare: facturi clienti, facturi furnizori, chitante; bonuri fiscale; deconturi de cheltuieli
-Evidenta platilor furnizori si incasarilor de la clienti, plati externe, plata pentru obligatiile bugetare
-Urmarirea solduri clienti/incasari la datele scadente aferente si intocmire corespondenta cu clientii
-Evidenta jurnal de casa, jurnalele de cumparari si vanzari
-Intocmeste si prezinta rapoartele specifice catre managementul companiei.

-Receptie marfa/furnizori.

-inventarierea lunara a bunurilor, materiilor prime.

- alte atributii.

Beneficii:
-salariu atractiv
-masa asigurata.
-echipa de lucru tanara
-carte de munca
-mediu de lucru placut