Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

  • Absolvent studii medii / superioare economice
  • Bune abilitati de comunicare cu clientii
  • Dinamism, initiativa, seriozitate atitudine orientata catre client
  • Cunostinte de contabilitate primara, experienta in utilizarea programului de gestiune-contabilitate MENTOR reprezinta un avantaj dar nu e conditie eliminatorie
  • Cunostinte de limba engleza scris si vorbit mediu, utilizare PC
  • Abilitatea de a invata rapid lucruri noi.

Responsabilitatile postului

  • Emite facturi fiscale, chitante, avize de expeditie marfa, opereaza incasari
  • Introduce in programul de gestiune intrarile de marfa, cheltuieli Tine legatura cu clientii pentru urmarirea platilor
  • Preia, verifica si inregistreaza in programul de contabilitate filele CEC si Ordinele de Plata
  • Alte responsabilitati de contabilitate primara si administrative.

Beneficii:

  • Salariu 2000 RON + bonuri de masa ( dupa perioada de probaluni )
  • Mediu de lucru tanar, profesionist;
  • Posibilitatea de a lucra la o firma privata in plina expansiune.