Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1100 - 1300 €

Acest job nu mai este activ.

Candidatul ideal

Asteptam cv-ul dvs daca :

- Vorbiti limba franceza nivel avansat
- Aveti studii economice
- Aveti intre 1-3 ani experienta ca si contabil
- Ideal experienta intr-un cabinet de contabilitate (gestionarea dosarelor mai multor societati)
- Va caracterizati prin dinamism, adaptabilitate si munca in echipa si rigurozitate

Descrierea jobului

Compania noastra cauta un candidat pentru postul de contabil francofon pentru activitati de contabilitate in sistem francez pentru sediul nostru din Bucuresti, sector 1. Pozitia este full time si pe perioada nedeterminata.

Ce beneficii pentru dvs.?

Salariu in functie de profil si experienta + Asigurare medicala privata + decont transport + Tichete de masa

Formare soft si sistem francez de contabilitate

Lucrul cu clienti francezi

  • Interviu online
  • Locatia este Strada Turda langa Parc Regina Maria. Puteti veni la aceasta adresa full time 5 zile pe saptamana?
  • Cand ati folosit ultima data limba franceza si in ce context?