Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Recrutam Contabil Senior cu experienta in SAPActivitatea se va desfasura la sediul clientului, o companie multinationala in domeniul produselor de igiena (zona Gara Herastrau )

Cerinte:

  • Minim 4 ani exerienta pe o pozitie similara
  • Experienta in SAP (minim 1 an)
  • Studii economice
  • Atentie la detalii
  • Seriozitate si perseverenta
  • Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa
  • Cunoastere limba engleza – nivel avansat

 Responsabilitati:

  • Verificare inregistrari facute in service center
  • Introducere tranzactii inter-company
  • Introducere payroll
  • Introducere accruals de final de luna
  • Rulare raport de amortizare
  • Raportari cerute de grup
  • Inchidere Contabilitate
  • Intocmire declaratii
  • Raportari statistice
  • Colaborare cu departamentul de consultanta

Beneficii:

  • cursuri de pregatire profesionala
  • tichete de masa in format electronic
  • evenimente corporate (teambuilding-uri, petreceri cu diferite ocazii)

  • Interviu online
  • Care este minimul salarial cu care esti confortabil/a pentru o noua oportunitate in acest moment?