Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Craiova

RESPONSABILITATI:

- operatiuni cu furnizorii si clienti ( contracte, documente de transport, facturi, receptii, urmarirea procesului de aprovizionare si vanzare);

- operatiuni cu banca si caseria ( lei si valuta );

- urmarirea inregistrarilor, verificarea, reflectarea corecta in contabilitate si la timp a operatiunilor derulate;

- indosariaza si verifica modul de gestionare si arhivare a documentelor operate;

- colecteaza in termen documentele contabile;

- elaboreaza diverse situatii financiare;

- contabilitate de gestiune;

- alte responsabilitati prevazute in fisa postului.

CERINTE:

Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele caracteristici:

-excelente abilitati de organizare si comunicare;

-studii superioare economice;

-experienta anterioara pe un post similar;

-cunoasterea prevederilor legislatiei financiar-contabile din Romania;

-orientare catre rezultate;

-spirit de echipa;

-dorinta de a evolua, incredere in sine si pasiune pentru ceea ce face;

-meticulozitate, atentie la detalii;

-cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;

-experienta pe o pozitie similara minim cinci ani;

-cunoştinţe operare PC (Windows, Microsoft Word şi Excel, Internet), cunoasterea programului de gestiune petescu constituie avantaj;

OFERTA (bonusuri, beneficii):

Exista posibilitatea de a dezvolta o cariera de succes intr-o echipa tanara si dinamica si de a avansa in functii de conducere.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Societatea produce si comercializeaza cataloage promotionale cu suvite de par care folosesc la identificarea culorilor vopselelor de par si de care producatorii de vopsele de par au nevoie pentru a-si promova si vinde produsele lucreaza cu companii la nivel mondial pe piata cosmeticii.