Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1000 - 1097 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

- Verifica si contabilizeaza documentele fiscal aferente tranzactiilor cu furnizorii administrative, sub coordonarea superiorilor ierarhici;
- Monitorizeaza existenta si valabilitatea contractelor incheiate cu furnizorii administrativi;
- Contabilizeaza Registrul de Casa si al Decontarilor angajatilor;
- Verifica emiterea si inregistrarea corecta in operational a costurilor de recuperare de catre furnizori de prestari servicii aferente contractelor de leasing reziliate;
- Verifica jurnalele de TVA;
- Se implica in task-urile aferente inchiderii de perioada (diverse reconcilieri contabile cat si specifice operational - contabilitate in cazul leasing-ului).

Cerinte:
- Experienta minima in contabilitate de 4 ani ;
- Studii superioare economice- Absolvent de Contabilitate si Informatica de gestiune;
- Experienta in industria de servicii financiare ;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Cunostinte word, excel (Charisma Software - reprezinta un avantaj);
- Capacitate de analiza si sinteza.

Oferim:

-Pachet salarial motivant;

-Mediu de lucru tanar si dinamic.(sector I)