Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

1. Inregistrari contabile si inchidere de luna:

2. Calculul impozitelor si taxelor locale, respectand legislatia fiscala

3. Raportari financiare catre grup cu respectarea deadline-urile stabilite de catre companie

4. Analiza din punct de vedere fiscal a documentelor justificative;

5. Intocmire si depunere declaratii fiscale;

6. Intocmire de situatii financiare conform standarde de contabilitate locala;

Cerinte:

-contabil cu experienta minimum 3 ani in domeniul financiar-contabil

-studii superioare (specializare contabilitate – avantaj)

-cunostinte avansate de contabilitate romaneasca (RAS);

-cunostinte de impozite si legislatie fiscala-cunostinte excelente de operare Excel si Word

-limba engleza (nivel conversational si scris mediu- avantaj).

-atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza,

-foarte bune abilitati de comunicare profesionala si orientare catre client

-dorinta de invatare si orientare spre construirea unei cariere

-experienta intr-un loc de munca similar (de preferat)

Oferta :

-salariu motivant

-tichete de masa

-posibilitati de instruire continua prin cursuri interne si externe

-oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara , dinamica si profesionista

-program de lucru de luni-vineri 8-16:30

Especial Audit este o companie cu o experienta de peste 14 aniunoscand o crestere continua de-a lungul timpului, succesul datorindu-se unei echipe de profesionisti instruita continuu, cu competente in servicii de audit, contabilitate, salarizare și administrare resurse umane.

Misiunea noastra este aceea de a cunoaste si a intelege nevoile clientilor pentru a le oferi suport in identificarea celor mai eficiente solutii financiar-contabile care sa le asigure cresterea si siguranta afacerii.

Valorile noastre:

  • Tranparență
  • Angajament
  • Atenție
  • Munca in echipa

Te identifici cu aceste valori si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti? Te invitam sa ne cunoastem si sa discutam despre cariera ta!