Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

350 - 450 €

Inregistrarea facturilor de furnizori interni si externi, cu alocare pe centre de cost
Intocmirea notelor contabile privind cheltuielile cu salariile
Intocmirea si inregistrarea deconturilor de cheltuieli si a ordinelor de deplasare
Inregistrarea tranzactiilor din extrasele bancare si din registru de casa
Inregistrarea facturilor de mijloace fixe si obiecte de inventar
Efectuarea punctajelor cu clientii si furnizorii alocati.

Descrierea jobului

  • Experienta de operare in modul FI constituie avantaj
  • Cunostinte temeinice de contabilitate si legislatie de specialitate
  • Studii superioare finalizate, de preferat finante-contabilitate
  • Abilitati de lucru cu calculatorul Word/Wxcell- nivel avansat, Outlook, etc
  • Foarte buna capacitate de organizare si prioritizare a activitatii
  • Abilitatea de a lucra sub presiunea unor dead-line-uritermene limita
  • Capacitatea de a intelege situatii complexe si de a invata repede.