Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Candidatul ideal

Asteptam CV-ul dvs daca:

  • Vorbiti limba franceza nivel avansat
  • De preferat contabilitate in sistem francez
  • Aveti studii economice
  • Aveti intre 1-3 ani experienta ca si contabil
  • Ideal experienta intr-un cabinet de contabilitate (gestionarea dosarelor mai multor societati)
  • Va caracterizati prin dinamism, adaptabilitate si munca in echipa si rigurozitate.

Descrierea jobului

Compania noastra cauta un candidat pentru postul de contabil francofon pentru activitati de contabilitate in sistem francez pentru sediul nostru din Bucuresti, sector 1. Pozitia este full time si pe perioada nedeterminata.

Beneficii:

  • POSIBILITATE DE LUCRU DE ACASA CU ECHIPAMENTELE COMPANIEI
  • Salariu fix / luna in functie de experienta + asigurare medicala privata
  • Formare soft si sistem francez de contabilitate
  • Lucrul cu clienti francezi
  • Tichete de masa.