Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

- pregatire de specialitate si cunostinte de baza in domeniul financiar-contabil si fiscal;
- vechime in activitate financiar-contabila si fiscala de minim 1 an;
- atentie distributiva, fire organizata, atenta la detalii si care poate gestiona momente critice;
- fire sociabila care se poate integra usor in colectivitate si adaptabila la cerinte noi;
- cunoasterea programului de contabilitate Saga;
- cunostinte de utilizare MS Office (Excell, Word);
- limba engleza la nivel mediu;

Descrierea jobului

- Intocmeste documentele primare facturi, ordine de plata, ordine de retragere numerar, chitante, dispozitii plata sau incasare;
- Inregistrareaza si verifica documentele care se refera la toate operatiunile societatii: extrasele de cont de la banci; registru de casa; operatiunile si documentele legate de leasing, reevaluari, rezerve, capital si alte fonduri; facturi achizitii, livrari, deconturi, etc;
- Intocmeste contractele de munca si actele aditionale;
- Intocmeste adeverinte de venit;
- Livreaza diverse informatii catre management;
- Receptie showroom mobila.

Descrierea companiei

LO SPAZIO va ofera servicii speciale de consiliere pentru amenajarea spatiilor cu diferite destinatii, de locuit si comerciale: apartamente, case, hoteluri, magazine, restaurante.