Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Cerinte:

  •  Experienta de minim 1 an in contabilitate;
  •  Facultate finalizata cu diploma de licenta (profil Economic)
  •  Experienta anterioara intr-o firma de contabilitate reprezinta un avantaj;
  •  Engleza la un nivel mediu (conversational);
  •  Experienta de lucru in programare de contabilitate;
  •  Excelente abilitati de comunicare si organizare.

Responsabilitati:

  • Activitati de contabilitate primara;
  • Control financiar;
  • Raspunde de urmarirea eficienta a debitelor;
  • Indosariaza documentele cu care lucreaza;
  • Completare formulare de contabilitate primara: facturi, avize, deconturi, registru casa, ordine de compensare, instrumente de plata;
  • Tine evidenta, intocmeste si introduce notele contabile;
  • Asigura suport pe alte activitati contabile.

-Posibilitati de dezvoltare profesionala in domeniul Financiar-Contabil;
-Mediu de lucru profesionist;
-Pachet salarial foarte atractiv pentru cei la inceput de drum;
-Program de lucru standard, Luni-Vineri 08:00-17:00.

Locatie: Sector, punct de reper Carrefour Militari.