Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

450 - 600 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Esti la inceput de cariera si doresti sa dobandesti abilitati practice in domeniul contabilitatii, sa inveti de la profesionisti si sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica? Te asteptam sa ne cunoastem si sa devii colegul nostru.

Cerinte:

  • Absolvent ASE (reprezinta un avantaj facultatea de Contabilitate sau Fiscalitate);
  • Cunostinte de operare PC (Excel,Word, Outlook);
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu - avansat;
  • Dorinta de dezvoltare ;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitatea de a lucra cu termene limita;
  • Seriozitate si perseverenta;
  • Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa;

Responsabilitati:

  • Inregistrarea documentelor contabile in soft-ul de contabilitate
  • Intocmirea si inregistrarea situatiilor analitice
  • Verificarea corectitudinii documentelor primare si /sau a lucrarilor de contabilitate intocmite de client conform legislatiei in vigoare;