Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Cerintele postului:

- studii superioare de specialitate;
- cunoştinte MS Office;
- cunoaşterea programului D Soft constituie avantaj;

- flexibilitate în îndeplinirea sarcinilor primite;
- capacitate de lucru în echipă, atenţie la detalii, organizare, responsabilitate.

Descrierea postului:

  • Înregistrează documentele financiar contabile primare- facturi furnizori
  • Efectuează punctaje cu clienţii şi furnizorii societăţii;
  • Urmăreşte contractele încheiate cu partenerii societăţii (clienţi, furnizori) şi respectă prevederile contractuale din punct de vedere financiar-contabil;
  • Inregistreaza extrase bancare;
  • Inregistreaza deconturile de cheltuieli;
  • Inregistreaza registrul de casa;
  • Efectuează arhivarea documentelor financiar contabile;
  • Urmarirea periodica a efectuarii SSM/PSI si Medicina Muncii

  • Alte task-uri primite de la superiorul ierarhic