Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Suntem in cautarea unei persoane entuziaste cu dorinta de a se integra intr-un colectiv tanar si plin de proiecte ambitioase.

Cerinte:
- Studii superioare economice finalizate;
- Experienta pe o pozitie similara de contabilitate;
- Buna cunoastere a aplicatiilor Microsoft Office (Excel - minim nivel mediu);
- Obligatoriu cunostinte de contabilitate primara (facturi, avize, ordine de deplasare etc.);
- Usurinta in lucrul cu cifre si cunoasterea program de gestiune / contabilitate in vederea adaptarii la aplicatia companiei (Experienta progr. Saga - avantaj);
- Capacitate de analiza, sinteza si incadrare in termene;
- Orientare și motivare către client și rezultate;
- Persoana dinamica, responsabila si organizata;
- Limba engleza (nivel mediu/conversational)

Responsabilitati:
- Procesarea comenzilor de la clienti;
- Gestionarea miscarilor in depozit prin corectitudinea transferurilor de marfa intre depozit si clienti persoane juridice / agenti in gestiunile proprii;
- Verificarea stocului de marfa, a solicitarilor legate de retururi, a retururilor primite de la clienti, custodiile, etc;
- Facturare catre clienti, inregistrarea facturilor si incasarilor de la clienti;

Beneficii:
Se ofera posibilitatea dezvoltarii carierei, intr-o companie aflata intr-o continua expansiune, in cadrul unei echipe tinere si profesioniste.
- Salariu fix negociat cu angajatorul