Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Ne dorim in echipa noastra o persoana prietenoasa, cu energie pozitiva si viziune analitica pentru pozitia de Contabil Junior.

Candidatul ideal

Studii de profil si/sau experienta reprezentand un avantaj;
Cunoasterea pachetului MS Office: WORD, EXCEL, la un nivel avansat
Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat
Experienta in contabilitate primara si financiara reprezinta un avantaj
Abilitati de comunicare si lucru in echipa

Capacitate de analiza si sinteza, de incadrare in termene si prioritizare a sarcinilor
Candidatul ideal este o persoana proactiva, ordonata, calma, diplomata
Persoana organizata, meticuloasa, sociabila, responsabila, serioasa
Capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor

Descrierea jobului

Respecta procedurilor generale de lucru: program de lucru, regulament de ordine interioara, punctualitatea in intocmirea si predarea lucrarilor
Intocmeste rapoarte lunare privind unele aspect legate de fluxurile operationale
Actualizeaza baza de date cu documente

Primeste si verifica documentele primare in sensul constatarii respectarii prevederilor legale in ceea ce priveste modul de intocmire al acestora;

Indosarierea si pastrarea in ordine cronologica a documentelor de lucru (facturi, deconturi catre organismele statului, contracte, etc);
Verifica intocmirea corecta a documenteleor primare, facturi, chitante, bilete la ordin.
De asemenea pastreaza cu strictete confidentialitatea tuturor operatiunilor de care a luat cunostinta prin analizarea documentelor si sau corespondentei si/sau comunicarilor verbale si/sau prin orice metode de comunicare ale activitatii societatii;
Promoveaza respectul reciproc, colaborarea si transparenta in interiorul societatii, in raporturile cu celelalte departamente, precum si in relatiile cu colegii de serviciu si cu reprezentantii clientilor;

Oferta

Oportunitate de dezvoltare profesionala
Telefon de firma si abonament nelimitat
Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere, dinamice si profesioniste
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Pachet salarial motivant corelat cu criteriile de performanta stabilite

Descrierea companiei

E-Gaming Multi SLOT SRL a fost infiintata ii desfasoara in Romania atat activitatea de comercializare a aparatelor de tip slot machine cat si cea de operarea a acestora. Nivelul rapid de crestere al activitatii societatii noastre se datoreaza vastei noastre experiente in domeniu. Oferim solutii simple si directe clientilor si partenerilor nostri. Experienta noastra in operarea altor piete se datoreaza faptului ca facem parte din una dintre cele mai mari companii cehe.