Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Contabil junior

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time, Internshipuri
Limbi vorbite
Engleză - Incepator
Adresa
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal:

Pentru noi candidatul ideal este tinarul dornic sa invete si sa capete experienta in domeniul contabil si financiar.

Canditatul trebuie sa fie absolvent de studii superioare promotia 2021

Responsabilitati si beneficii:

Prin echipa noastra dorim sa venim in sprijinul tinerilor dornici de afirmare si in domeniul contabil.
Responsabilitatile candidatului ideal vor fi:
- culegerea de informatii in programul de contabilitate SAGA din documentele primare ale companiilor
- asistenta in pregatirea declaratiilor lunare, a rapoartelor lunare
- asistenta in relatia cu Administratia Fiscala si alte Autoritati ale statului.

Descrierea companiei:

Compania noastra ofera servicii de contabilitate, audit si consultanta in domeniul contabil.

Pentru mai multe informatii va rugam sa vizitati site-ul nostru: www rosbp ro

Candidatii sunt rugati sa trimita CV-ul lor pe adresa office rosbp ro