Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

34 Bulevardul Ion C. Brătianu, București

Se recruteaza si din

Ploiești

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Responsabilitati:

  • Inregistreaza si urmareste facturile primite de la furnizori interni/externi, altele decat cele de materii prime;
  • Verifica soldurile furnizorilor SBRO si le reevalueaza pe cele in devize;
  • Verifica ca toate facturile primite sa fie intocmite conform legii, sa fie semnate de catre toate persoanele responsabile, precum si sa aiba documente de suport (comenzi, contracte etc.);
  • Calculeaza si inregistreaza TVA-ul colectata pentru diferenta protocol (peste 100 lei);
  • La final de luna, deduce TVA-ul la incasare aferent facturilor achitate in luna respectiva.
  • Intocmeste registrul de casa.
  • Intocmeste anexa de plati saptamanala

Cerintele postului:

  • Studii superioare - Profil economic
  • Engleza - Nivel mediu
  • Excel - Nivel mediu, Word - nivel mediu, SAP - Nivel mediu