Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad

Se recruteaza si din

Arad

SARCINI SI RESPONSABILITATI PRINCIPALE

-intocmirea  si  inregistrarea in contabilitate a ordinelor de deplasare a salariatilor, precum si a deconturilor acestora,  in conformitate cu politicile si  procedurile interne ale societatii, precum si cu legislatia in vigoare;

- intocmirea  raportarilor contabile  referitoare la  ordinele de deplasare, deconturi  si avansuri de trezorerie acordate salariatilor ;

-intocmirea si inregistrarea  facturilor lunare;

-intocmirea si inregistrarea  in contabilitate  a  altor documente,  necesare  la intocmirea lunara a balantei de verificare;

CUNOSTINTE SI ABILITATI

-spirit de echipa, abilitati de comunicare si relationare;

-persoana ordonata,  analitica, atenta la detalii, punctuala, corecta, cu  capacitatea de a rezolva probleme  si cu dorinta de dezvoltare profesionala;

-cunostinte de MS Excel si sisteme ERP –reprezinta un avantaj.

-abilitatea de a analiza informatiile in detaliu;

-abilitati de organizare si planificare;

EDUCATIE SI EXPERIENTA NECESARA

- studii medii in domeniul  financiar – contabil;

- experienta de cel putin 2 ani in domeniul financiar-contabil;

- carnet conducere categoria B;

- cunostinte de limba engleza vorbit si scris, de nivelul mediu;

Disponibilitate imediata;