Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Absolvent liceu economic sau studii superioare economice sau proaspat absolvent de studii economice – finante contabilitate, informatica de gestiune

Disponibilitate imediata

Responsabilități

  • Inregistrarea receptiilor de marfa in gestiune;
  • Urmareste respectarea de catre clientii companiei a termenelor si a conditiilor de plata stabilite;
  • Gestionarea biletelor la ordin si cec-urilor primite de la clienti;
  • Emiterea facturilor;
  • Intocmeste rapoarte privind situatia clientilor.

Cerințe

  • Absolvent liceu economic sau studii superioare economice sau proaspat absolvent de studii economice – finante contabilitate, informatica de gestiune
  • Cunostinte bune de operare PC – Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Cunostinte medii de limba engleza, scris si vorbit
  • Cunoasterea si intelegerea inregistrarilor contabile pentru activitatea comerciala;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Oferte (bonusuri)

  • Mediu de lucru placut;
  • Tichete de masa.