Adresa/ adresele jobului

Săcele; Codlea; Râșnov; Brașov; Cristian

Se recruteaza si din

Brașov, Săcele, Râșnov, Cristian, Codlea

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

445 €

Descrierea postului:

evidenta contabila completa
intocmirea si verificarea declaratiilor lunare(incl. declsi a decontului de TVA
reprezentarea societatii in relatia cu administratia financiara
diverse rapoarte, la cerere
Inregistreaza cronologica a documentele financiar-contabile in contabilitatea societatilor comerciale din diverse domenii de activitate ( achizitii, vanzari,casa, banca, stocuri, mijloace fixe si amortizari, salarii, impozite si taxe, deconturi, inchiderea conturilor)
Urmareste soldurile contabile : clienti , furnizori, banca, salarii
Declaratii, gestiuni, salarizare, relatii cu institutiile abilitate ale statului, consultanta financiara si fiscala
Intocmeste ordine de plata
Analiza pe baza de balanta
Intocmire Balanta / Bilant
Relatia cu clientii
Consultanta pentru clienti

Cerinte:

Studii superioare de specialitate
Cunostinte de legislatie financiar - contabila si fiscala
Cunostinte operare PC (office, internet) si a unor programe contabile
Abilitati de organizare si relationare
Persoana responsabila, serioasa
Experienta anterioara intr-un post similar
Cunostinte limba engleza nivel mediu

Oferta (bonusuri, beneficii):

mediu de lucru placut
posibilitati de evolutie in cariera
program flexibil