Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cristian

Responsabilitati principale:
- verifica si inregistreaza documente contabile in sistemul informatic

- realizeaza viramente bancare

- realizeaza calcul si operare consumuri din gestiune

- intocmeste dosarul primar de recuperare accize de carburant (facturi, anexe, dovada plata)

- realizeaza verificari si compensari conturi contabile.

Cerințe:
- studii superioare economice finalizate

- vechime de minimum doi ani in domeniul financiar-contabil

- cunostinte foarte bune de legislatie financiar-contabila

- foarte bune abilitati de operare PC, Excel; cunostinte operare SAP constituie avantaj

- cunoasterea lb. engleze la nivel mediu/avansat; lb. germana constituie avantaj

- persoana organizata

- capacitate de concentrare si de lucru in conditii de stres

- abilitati de analiza

- abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Beneficii:
- se acorda tichete de masa
- se asigura transportul la / de la locul de munca

Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.

  • Interviu online
  • Ce considerati ca va recomanda pentru ocuparea acestui post?