Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

750 - 900 €

Descrierea jobului

  • Emite facturi pentru clienții interni și externi în format standard electronic in baza comenzilor primite
  • Intocmirea documentelor contabile primare;
  • Gestionarea documentelor primare in vederea transmiterii in contabilitate
  • Inregistrarea facturilor de cheltuieli
  • Intocmirea receptiilor de marfa
  • Operarea extraselor de banca si inregistrarea platilor si incasarilor
  • Trimite facturile către clienți
  • Generează și transmite confirmările de sold către clienți si furnizori;
  • Suport pentru echipa de vânzări;
  • Intocmire rapoarte catre diverse institutii cum ar fi : Ministerul Mediului, Societati de gestionare deseuri, etc

Cerinte:

  • Detine competente digitale: Excel, Word, e-mail
  • Atentie sporita la detalii
  • Capacitate de analiză și sinteză
  • Isi planifica si isi organizeaza sarcinile in functie de prioritati
  • Persoana responsabila, comunicativa, ambitioasa, spirit de lucru in echipa
  • Viteză şi acurateţe în prelucrarea datelor
  • Initiațivă, capacitatea de a lucra independent
  • Capacitate și dorință de a învăța

Constituie avantaj:

  • Experiența minimă în lucrul cu un soft de contabilitate
  • Limba engleza - nivel mediu

Beneficii:
- Posibilitatea de a invata rapid avand sprijin permanent
- Posibilitatea de a utiliza tehnici si mijloace moderne de lucru;
- Intergrare intr-o echipa tanara si dinamica;
- Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist;
- Pachet salarial atractiv.

INTAX TRADING este o companie infiintata in 2002,
fiind specializata in importul si comercializarea echipamentelor de
ventilatie, climatizare si tratare a aerului.
este cel mai important magazin online de sisteme hvac din Romania care, inca din anul, ofera echipamente de ventilatie, tratare aer, incalzire/racire pentru uz casnic comercial si industrial.
MISIUNEA INTAX TRADING : Suntem decisi sa depunem eforturi permanente ca, prin servicii de
comert profesionale, sa devenim cea mai puternica si rapida conexiune
intre producatorii competitivi si piata de desfacere din domeniu.
VALORILE NOASTRE: Incredere, Profesionalism, Dinamism, Perseverenta, Viziune pe termen lung.