Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Ce ne dorim?

- absolvent de studii superioare economice;
- experienta de minim 2 ani in domeniu;
- cunostinte de contabilitate si fiscalitate;
-autonomie, capacitatea de a evalua situatii, atentie distributiva;
- atentie la detalii;
- capacitatea de a lucra in echipa;
-cunostinte Excel - nivel avansat;
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu.

Rol si responsabilitati

- inregistrarea facturilor de la furnizori precum si a altor documente contabile aferente operatiunilor cu numerar- conform procedurilor existente;
- intocmirea registrului de casa si a documentelor aferente tranzactiilor cu numerar;
- inregistrarea extraselor bancare;
- verificarea corectitudinii din punct de vedere contabil si fiscal a intocmirii documentelor contabile primite si emise;
- reconcilierile conturilor operate;

- pregatirea documentelor aferente clientilor facturati conform rutelor stabilite de catre departamentul de transport;
- realizarea diverselor rapoarte atat periodice cat si ad-hoc;
- oferirea suportului contabil pentru celelelate departamente.

Ce oferim?

- pachet salarial atractiv;
- bonuri de masa;
- decontare transport;
- acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata si iti vei dezvolta cariera prin prisma multor proiecte interesante si de amploare.