Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

105 Strada Ana Ipătescu, Târgu Jiu

SC DOMUS SRL Tg-Jiu, firma producatoare de usi si ferestre din lemn stratificat, usi pentru interior, scari interioare, amenajari interioare si exterioare din lemn, mobilier angajeaza:

CONTABIL

Candidatul ideal:

- Experienta de minim 1 an intr-un departament financiar contabil;

- Bune conostiinte de operare PC - Pachetul Microsoft Office;

- Capacitate ridicata de analiza si organizare;

- Persoana atenta, organizata, responsabila;

- Cunoasterea programului de contabilitate ASSCON constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

- Evidenta contabila completa;

- Inregistrare operatiuni contabile.

- Contabilitate stocuri, clienti/furnizori, disponibilitati banesti, mijloace fixe.

- Inregistrarea in contabilitate a documentelor si tranzactiilor generate de activitatea societatii;

- Verificarea corectitudinii intocmirii jurnalului de cumparari;

- Evidenta mijloace fixe/obiecte de inventar;

- Verificarea facturilor de la furnizori si operarea lor in contabilitate;

- Verificarea si inregistrarea in contabilitate a registrelor de casa si a documentelor privind gestiunea de materiale.

Beneficii:

- pachet salarial atractiv;
- bonusuri in functie de performante.
- mediu dinamic si profesionist.