Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Ștefăneștii de Jos; Voluntari; București

Se recruteaza si din

Afumați

Responsabilitati:

- Asigura inregistarea documentelor financiar - contabile ale societatii in programul de evidenta contabila;
- Analizeaza si verifica (periodic) situatia soldurilor  pe clase de conturi;
- Verifica si reconciliaza cheltuielile pe centre de cost;
- Inregistreaza corect si la zi facturile furnizorilor interni.

Cerinte:

- Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
- Studii medii de specialitate, studiile superioare economice constituie un avantaj;
- Cunoaștere foarte bună a pachetului MS Office;
- Cunoasterea definitiilor, standardelor si a reglementarilor legale specifice domeniului de activitate;
-  Bune abilitati de comunicare, inițiativa, responsabilitate, integritate, spirit de echipa si organizare.

Oferta:

- Pachet salarial motivant, incluzand tichete de masa;

- Transport asigurat de companie;

- Mediu de lucru placut si posibilitati de dezvoltare profesionala.

  • Interviu online
  • Care sunt principale lucrari contabile realizate de dumneavoastra la precedentele locuri de munca? Care este nivelul de venituri asteptat de dumneavoastra pentru postul descris mai sus?