Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Voluntari

Pregatirea si experienta:� studii superioare de specialitate reprezinta un avantaj;� experienta de minim 2 ani intr-un post similar din vanzari reprezinta un avantaj;� capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;� personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;� cunostinte de limba engleza;� cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);

Responsabilitati si sarcini:

- evidenta/arhivarea contractelor comerciale incheiate de societate;

- evidenta/arhivarea documentelor( documente contabile, faxuri, emailuri) primite in societate ;- urmarirea si evidenta documentelor cu regim special;

- intocmirea registrului de casa;

- indosarierea si intocmirea documentelor pentru receptia marfii provenita de pe piata interna si externa

- intocmirea documentelor pentru vanzarea marfii ;

- urmarirea stocului de marfa existent in custodie, punctaj pe stoc cu agentul de vanzari;

- relatia pentru transportul extern al marfii;

-evidenta clientilor si furnizorilor de marfa ;

 - urmarirea documentelor in relatia cu clientii;

- indosarierea tuturor documentelor contabile;

- intocmirea dosarelor de persoanal si urmarirea semnarii documentelor existente in dosare (CIM , acte aditionale, declaratii etc)

- pontajul personalului;

- intocmirea declaratiei cu ambalajele introduse pe piata ;

-urmarirea platilor catre bugetul de stat;

-predarea documentelor contabile catre firma de contabilitate