Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Ești o persoană organizată , cu spirit analitic, dinamică și îți dorești să lucrezi într-un mediu în care excelența primează?
Pentru reușita în această misiune este nevoie de:
• Experiență în domeniul Financiar-Contabil – minim 2 ani
• Cunoștințe solide de contabilitate
• Studii superioare în domeniul economic

Descrierea jobului

Responsabilitati :

• Intocmeste si raspunde de corecta intocmire a ordinelor de plata de impozite si taxe
• Efectueaza operatiunile de inventariere conturi la inchiderea exercitiului;
• Inregistreaza in contabilitate operatiunile patrimoniale , pe baza documentelor justificative:

facturi de achizitii bunuri sau servicii,

facturi de vanzare,

extrase de cont,

registrul de casa,

statul de plata,

deconturi de cheltuieli,

compensari,

reevaluari

Beneficii:
• Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipă dinamică de succes
• Pachet salarial atractiv, tichete de masa, transport, abonament clinica medicala