Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Voluntari

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

Candidatul ideal

- Studii superioare absolvite cu diploma de licenta (economice)
- Competente de comunicare / relationare;
- Orientare spre rezultate, initiativa, perseverenta;
- Capacitate de organizare / planificare;
- Capacitate de urmarire si finalizare a lucrarilor;

-Cunoastere sistem operare program contabilitate SAGA -nivel avansat;
- Competente operare PC-OFFICE-WORD-EXCEL;
- Seriozitate si punctualitate in realizarea sarcinilor trasate;
- Experienta de aprox. 3 ani in domeniul economic

Descrierea jobului:

-Operare facturare -inregistrare + emitere facturi fiscale;

-intocmire situatii furnizori+clienti;

-intocmire situatii stocuri;

- intocmire balante de verificare;

-intocmire nir-uri si bonuri de consum;

-inchideri lunare;

-intocmire bilant;

-intocmire -depunere declaratii si bilant;

-salarizare;

-Intocmeste documente contabile de orice natura etc

Locatie: Oras Voluntari