Detalii loc de munca

Contabil

Nivelul carierei
Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Salariu net pe luna
800 - 1000 €
Posturi disponibile
1

Ai experiență și cunoștinte solide de contabilitate, legislație fiscala și poți lucra cu SAGA? Ești colegul pe care îl căutăm.

Responsabilități:

  • Gestionarea unui portofoliu de clienți;
  • Urmărirea încasării clienților din portofoliu;
  • Operarea documentelor contabile la zi;
  • Depune corect și la timp formularele ANAF;
  • Consultanta contabila pentru clienții din portofoliu;
  • Reprezentarea în relațiile cu ANAF.

Cerințe:

  • Experiența de minim 5 an în domeniul financiar-contabil;
  • Cunoștințe avansate de Saga;
  • Capacitatea de organizare și coordonare a proiectelor desfășurate simultan;
  • Orientare spre client, atitudine pozitiva;
  • Flexibilitate, excelente abilități de comunicare si interrelaționare.

Beneficii:

  • Majorări salariale bazate pe performanță;
  • Bonusuri de recomandare si fidelizare;

Transmiteți cv-urile la adresa de email:

  • Interviu online
  • Câți ani de vechime aveți in domeniul financiar-contabil?
  • Ce program de contabilitate ați utilizat?
  • Ați întocmit bilanț contabil?