Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Salariu brut pe luna

1200 - 1600 €

Cautam contabil (a) cu experienta minim 7 ani in domeniul contabilitatii generale .

Conditii de angajare,cerinte:

-Studii superioare in domeniul economi

-Atestatul de expert contabil constituie un avantaj

-Cunostinte temeinice de fiscalitate si cunoasterea cadrului legislativ in domeniul financiar contabil

 -Capacitate de a lucra independent ,de  a lua decizii

-Persoana responsabila ,organizata ,atenta la detalii cu abilitati de a lucra in echipa

 -Cunoastere program SAGA ,Microsoft office (Word si Excel).

  Descrierea jobului

SC IKOSAR SRL este o firma cu punct lucru in Tg Neamt .

Obiectivul de activitate il constitue productia si comercializarea articolelor din cauciuc (benzi, covorase, garnituri

Postul presupune intocmirea evidentei contabile ,declaratii ,resurse umane ,salarizare.

Activitate la sediul firmei

Program cu norma intreaga

Conditii de lucru deosebite