Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Jobul este full time, in Afumati, la 20 de minute de Bucur Obor.

Responsabilitati:

  • Inregistrarea zilnica si corecta a facturilor de bunuri/servicii emise si primite catre/de la partenerii nationali si internationali;
  • Verificarea si inregistrarea deconturilor de cheltuieli;
  • Verificarea si inregistrarea documentelor de plata/incasare si intocmirea documentelor in relatia cu bancile;
  • Efectuarea de plati;
  • Intocmirea de situatii si rapoarte financiar-contabile;
  • Participare activa la lucrarile de inchidere lunare, trimestriale si anuale.

 Cerinte:

  • Studii superioare economice;
  • Experienta in domeniul financiar-contabil de minim 2 ani;
  • Cunostinte avansate Excel;
  • Cunostinte engleza – nivel mediu;
  • Experienta in SAGA – avantaj;
  • Abilitati de comunicare, lucru in echipa si dorinta de dezvoltare.

  • Interviu online
  • Locatia firmei este in Afumati (Doraly). Esti confortabil cu aceasta locatie?
  • Care sunt asteptarile tale salariale pentru acest rol?
  • Ce te recomanda (in plus fata de ceea ce ai scris in cv) pentru acest rol?