Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

Recrutam o persoana cu experienta in Contabilitate pentru o Comanie Multinationala cu sediul In Campulung Muscel;
Compania activeaza in industria automotive;

- Studii superioare in domeniul Financiar/Contabil
- Bune cunostinte Lb Engleza (nivel conversational cel putin)
- Bune cunostinte legislatie in domeniul contabil
- Bune cunostinte contabilitate, de preferat in industria auto, sau domeniu similar (industrial)
- Experienta in contabilitate minimum 2 ani, contabilitate generala, in special operatiuni legate de client si stocuri, respectiv conturile corespondente

Descrierea jobului

- Este responsabil de efectuarea inregistrarilor contabile si a declaratiilor lunare
- Este responsabil de actualizarea informatiilor cu privire la legislatia in vigoare
- Tine evidenta contabila pe procesele desfasurate in companie

Beneficii:

- Contract perioada nedeterminata
- Asigurare transport pe ruta Pitesti-Campulung Muscel sau acordarea unei prime transport
- Posibilitati de avansare si dezvoltare
- Prime anuale atractive
- Training-uri
- Mediu de lucru dinamic si colectiv placut