Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

850 - 1400 €

Candidatul ideal

  • Studii economice finalizate
  • Experienta minima in domeniu de>5 ani
  • Membru CECCAR – constituie avantaj
  • Cunoasterea limbii Engleze sau a limbii Franceze la nivel mediu
  • Constituie un plus, experienta in utilizarea aplicatieiAsis Plus
  • Capacitate de prioritizare, planificare, proactiv, capacitate de invatare si adaptare

Descrierea jobului

  • Prelucrarea documentelor contabile in aplicatia Asis Plus
  • Inchiderea contabila lunara
  • Intocmirea si inregistrarea declaratiilor fiscale
  • Intocmire pachet de raportare financiara
  • Intocmire Bilant si impozit pe profit
  • Plata furnizorilor (aplicatia e-banking)

Beneficiile acordate salariatilor:

  • pachet salarial atractiv
  • tichete de masa
  • Putem asigura transport

Descrierea companiei

Rombel este un partener inovativ şi de încredere pentru dezvoltarea și producerea de soluții durabile în lemn curbat, placaj mulat și pâslă. Produsele sale de înaltă calitate sunt încorporate în designul de mobilier, în cinematografe și teatre, interioare de birouri și școli, etc