Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Suntem o companie de talie națională, cu experiență de 27 de ani, prezentă pe toate piețele de la cea tradițională la online, importatoare și distribuitoare de produse electrice și electronice, baterii, accesorii IT;
De-a lungul timpului am dezvoltat două branduri proprii: WELL și CHROME, cunoscute la nivel naț
Am dezvoltat parteneriate durabile cu branduri recunoscute la nivel mondial precum: GP Batteries, Apacer, Konig, Trevi, Valueline, Cyberpower, Maxell, Goobay, NGS, ProsKit, HQ.

CERINTE:
- Studii superioare/ medii de specialitate
- Experienţă relevantă în domeniu de minim 1 an
- Capacitate de a derula activităţi cu deadlineuri stricte
- Fire analitică, cu abilitate foarte bună de comunicare

DESCRIEREA POSTULUI:

  • Inregistreaza  zilnic extrasele de cont bancare eliberate de bancile cu care societatea colaboreaza,  repartizeaza  pe clienti si contabilizeaza toate  aceste operatiuni, astfel incat la finalul fiecarei zile de munca extrasul de cont al zilei precedente sa fie inchis si finalizat.
  • Intocmeste zilnic si raspunde de corecta intocmire a Registrului de casa care ii revine, in strictă conformitate cu legislatia in vigoare;
  • Efectueaza si raspunde de operatiunile de ridicare si depunere de numerar la banci, in stricta conformitate cu legislatia in vigoare privind operatiunile in numerar, respectand plafonul zilnic al soldului de casa conform regulamentului intern al firmei  pentru toate firmele din grupul Vitacom;
  • Verifica soldurile clientilor,
  • Centralizeaza documentele necesare predarii creantelor la jurist sau Firmei de Asigurari
  • Tine legatura zilnic cu clienti cu depasiri de termene de plata. Intocmeste si transmite rapoartele specifice postului fara intarzieri
  • Verifica zilnic depunerile agentilor

BENEFICII:
Salariu motivant +tichete de masa;
Bonusuri de performanță in functie de realizari;
Mediu de lucru placut alaturi de un colectiv tanar si dinamic

Daca te entuziasmeaza ideea de a lucra alaturi de noi sau te  regasesti  in cerintele de mai sus :

Te așteptăm cu drag  în echipa Vitacom, sa fii colegul nostru!