Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Candidatul care s-ar integra perfect in companie:

- Persoana organizata, dedicata;
- Implicat in proiectele societatii si cu dorinta de crestere continua;
- Bun manager, cu capacitatea de a organiza si coordona persoanele de pe partea de executie pentru buna desfasurare a activitatii;
- Capacitatea de lucru in echipa si leadership;

Descrierea jobului

- Project managerul este 100 % responsabil de un proiect;
- Este responsabil de luarea cotelor de executie pentru proiecte;
- Este necesar sa isi insuseasca produsele si serviciile departamentului din care face parte;
- Trebuie sa colaboreze cu toti angajatii firmei pentru a-si duce la bun sfarsit task-urile;
- Coordoneza si organizeaza activitatea persoanelor de executie;
- Se asigura ca toate materialele necesare pentru un proiect sunt achizitionate si livrate la spatiul respectiv;
- Asista echipa de executie pe santier implicandu-se de asemenea in realizarea proiectului;
- Sustine si ajuta echipa de executie in orice problema de natura tehnica aparuta.
- Gandeste solutii de implementare;

Cerinte
Experienta in vanzari minim 2 ani, ideal in doemniul amenajarilor interioare;
Persoana energica, cu atitudine pozitiva, responsabila;
Posesor permis de conducere cat. B
Disponibilitate pentru deplasari;
Bune abilitati de comunicare si negociere;
Capacitatea de invatare rapida;
Cunostinte bune de limba engleza (scris si vorbit);
Cunostinte operare PC

Descrierea companiei

Cube02 este o companie specializata in dotarea completa a spatiilor de birou, publice, didactice, industriale si asemenea punem la dispozitie serviciile de consultanta, proiectare si design interior, inclusiv montajul si mentenanta produselor.