Acest job nu mai este activ.

Consultanti Vanzari - Magazinele Nike (Bucuresti)

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Ion Câmpineanu, București

CANDIDATUL IDEAL:

Studii medii/superioare (de preferat absolvite; avantaj studii in domeniul sportului);
Experienta in domeniul retail sport este un plus;
Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi și echipă;
Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top;
Vocabular comercial ingrijit, eticheta servire;
Limba engleza - nivel uzual (citire, vorbire, intelegere)

RESPONSABILITATI:

Ofera clientilor o servire premium completa;
Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor;
Ofera informatii relevante despre specificul brandului Nike si a trendurilor actuale;
Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic In magazin;
Realizează cu acuratete receptia produselor;
Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate;
Se auto-instruieste permanent si participa la traininguri specifice brandului;
Se preocupa constant de tinuta sa la magazin, inspirand un stil atletic.

OFERTA:
Salariu fix, tichete de masa, program in ture, full-time
Programe motivationale periodice
Reducere la produsele comercializate
Mediu de lucru sport premium.

Candidatii selectati pentru interviu vor fi anuntati printr-un email informativ, transmis pe adresa de email specificata in CV.

Despre noi:

FF Group Romania (fosta Elmec Romania) este unul dintre jucatorii cei mai importanti din industria locala de fashion si sport retail care comercializeaza branduri precum Nike, Converse, UGG Australia, Juicy Couture, Calvin Klein Jeans, Armani Jeans, Scotch&Soda, Napapijri, G-Star Raw, Franklin&Marshall prin intermediul cunoscutelor magazine Collective, Nike, Kix, Folli Follie si Calvin Klein Jeans.

Dezvoltandu-se constant, Echipa noastră se află in căutare de profesionişti. Alătură-te nouă şi trimite CV-ul tău, insoţit de o fotografie recenta, la:

FF Group Romania, Departamentul Resurse Umane
Şos. Progresului nrsector 5, Bucureşti

  • Interviu online
  • In ce sector/zona a Bucurestiului locuiti?
  • Daca veti fi selectat/a pentru un prim interviu, pe ce adresa de email va putem informa?