Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași

20264679_1816289488387998_3415677794485660225_n

Viitorul nostru coleg va avea urmatoarele responsabilitati:

  • Implementare proiecte SAP, full life-cycle
  • Activitati presales
  • Instruire continua

Cerinte:

  • Studii superioare
  • Minim 3 proiecte SAP implementate (cicluri complete de implementare) in calitate de responsabil al unui modul SAP
  • Minim 3 analize complete a proceselor de afaceri dintr-o companie
  • Cunostinte teoretice si practice de implementare a modulului SAP
  • Experienta in integrarea cu alte componente/ module SAP
  • Disponibilitate pentru deplasari la sediul clientului, in conformitate cu necesitatile de implementare
  • Abilitati generale de prezentare, lucru in echipa, negociere

Reprezinta Avantaj:

  • Cunostinte privind alte componente/ module SAP
  • Cunostinte contabilitate
  • Cursuri si certificari SAP/ IT
  • Cunostinte de programare ABAP
  • Permis conducere B

Beneficii oferite:

  • Pachet salarial motivant
  • Sistem performant de bonificatii pentru activitatile de presales si implementare
  • Training si certificari pentru a asigura evolutia personala si profesionala
  • Program flexibil de lucru, centrat pe atingerea obiectivelor de livrare