Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

950 - 1500 €

Obiectivele postului
- Elaborarea si implementarea proiectelor finantate din fonduri europene si fonduri guvernamentale;
- Pregatirea si organizarea planurilor de activitate in cadrul proiectelor si asigurarea resurselor necesare pentru atingerea obiectivelor fiecarui proiect in parte.

Descrierea responsabilitatilor postului
- In etapa de depunere a proiectelor: elaborarea cererilor de finantare si intocmirea dosarului proiectului conform specificatiilor din ghidul solicitantului, realizarea planurilor de afaceri conform prevederilor specifice ale programelor de finantare, elaborarea previziunilor financiare aferente proiectelor;

- In etapa de implementare a proiectelor: intocmirea dosarelor de achiziţii, intocmirea cererilor de prefinantare/ plata/ rambursare, intocmirea Rapoartelor de progres, intocmirea documentatiilor necesare pentru modificarea contractelor de finantare (Notificari, Acte aditionale, Note explicative, Memorii justificative etc.).

Ofertă (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial competitiv;
- Mediu dinamic de lucru unde implicarea și inițiativa sunt recunoscute și recompensate.

Calificarea necesara
- Studii superioare: Financiare, Economice, Juridice, Tehnice;
- experienta constituie un avantaj;
- Cunostinte limbi straine: engleza;
- Operare PC: Word, Excel etc.

Competentele postului (pachet de competente)
- capacitate de concentrare, analiza si sinteza;
- capacitate de a stabili relatii;
- abilitati de comunicare interpersonala;
- capacitatea de a redacta rapoarte clare si corecte;
- adaptabilitate la situatii de criza;
- capacitate de decizie si asumarea responsabilitatii;
- competente de a lucra in echipa;
- spirit creativ si inovativ.

Informatii pot fi obtinute la numarul de telefon, depunerea CV-ului pe emailul