Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Salariu brut pe luna

600 - 1000 €

Scurta descriere a companiei

Societate comercială înființată în anulu o vastă experiență in afaceri, dezvoltă o ramură care cuprinde în principal activități de publicitate și statistică adresate autorităților publice locale, în dorința de mai bună și mai corectă  structurare a informațiilor necesare inițiativelor

Cerinte

Candidatul ideal:

- Abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si convingere; - Spirit de lucru autonom, cu minima supervizare; - Persoana sociabila, dinamica, cu o gandire constructiva orientata spre rezultate; - Atitudine de vanzator, orientat spre clienti; - Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor; - Respecta si promoveaza valorile nationale; - Disponibilitate la deplasari si program flexibil; - Experienta intr-un post similar (vanzari software, lucrul cu autoritatile locale) este un avantaj.

Responsabilitati

Descrierea jobului: Agentul de Vanzari actioneaza in sensul dezvoltarii afacerii companiei prin inscrierea UAT (primarii) pe o platforma inovatoare de promovare on-line cu expunere la nivel international, prin realizarea targhetelor de vanzări in zona geografica repartizată.

Responsabilitati principale: - Construieşte şi menţine baza de clienţi in zona geografica pe care este alocat/a; - Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru atingerea obiectivelor, in conformitate cu planul rutei; - Promoveaza softul conform obiectivelor stabilite; - Asigura prezentarea softului, a beneficiilor directe ale acestuia pentru UAT (primarii); - Promoveaza in permanenta valorile nationale romanesti si subliniaza, in procesul de vanzare, importanta respectarii acestora.

Alte informatii

Beneficii: Pachet salarial si de bonusare atractiv; Masina, laptop, telefon mobil; Decontarea tuturor cheltuielilor de deplasare; Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în vânzări, în cadrul unei echipe tinere și puternice.