Acest job nu mai este activ.

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

• experienta anterioara in pozitia de Consultant Vanzari, pe piata produselor profesionale pentru saloanele de infrumusetare poate fi un avantaj;
• gasire si implementare de solutii;
• abilitati de comunicare eficienta;
• nivel de responsabilizare ridicat;
• orientat pe implementarea de idei de crestere a afacerii, impreuna cu clientii;
• pasiune pentru atingerea obiectivelor intr-un mediu competitiv;
• disponibilitate pentru deplasare;
• carnet de conducere valabil.

Descrierea jobului

• oportunitate de lucru in lumea fascinanta a frumusetii alaturi de leader-ul de piata;
• integrarea intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa si intr-un climat bazat pe cunoastere;
• coaching permanent;
• training general si de specialitate, periodic;

Descrierea companiei

Professional Brand Marketing & Distribution este lider pe piata produselor profesionale pentru saloanele de infrumusetare avand o experienta in acest domeniu de 23 de ani in Romania. Distribuim şi promovam branduri profesionale de prestigiu precum: Wella Professionals, Londa Professional, Sebastian Professional, Nioxin, System Professional, Repechage, Rica, Naturys, Jessica.