Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Botoșani

Societatea OCULARIS MEDICA SRL angajeaza, pentru punctul de lucru din Botosani, CONSULTANT VANZARI OPTICA MEDICALA.

CINE SUNTEM NOI?
Suntem o echipa entuziasta orientata catre oameni, servicii si produse de calitate, care ofera servicii medicale, precum si consiliere la vanzarea de ochelari. Ne evidentiem prin: motivatie, experienta, perseverenta si corectitudine. Aceste atitudini ne-au ajutat sa castigam increderea multor persoane.

CANDIDATUL IDEAL :
Daca esti din Botosani si esti o persoana responsabila, inteligenta, organizata, pozitiva, daca interactionezi usor cu cei din jurul tau si iti place sa vinzi, avem un post pentru tine.

CERINTE:
- Abilitati foarte bune de relationare, comunicare si prezentare ;
- Capacitatea de a indeplini sarcini multiple si de a reactiona rapid la solicitari;
- Atentie la detalii, acuratete;
- Capacitate de adaptare la cerinţe noi şi învăţare;
- Cunostinte de Microsoft Office;
- Persoană cu simt estetic şi creativă;
- Prezenţă agreabilă;
- Constituie avantaj studiile superioare sau medicale;
- Constituie avantaj experienta in vanzarea de ochelari.

RESPONSABILITATI:
- Ofera informatii privind caracteristicile intregii game de produse si servicii;
- Recomanda produsul cel mai adecvat nevoilor specifice fiecarui client;
- Comanda si receptioneaza produsele comercializate;
- Asigura o buna comunicare cu partenerii;
- Realizeaza planurile de vanzari.

BENEFICII:
- Contract de munca pe durata nedeterminata;
- Salariu de baza + comision + bonusuri;
- Siguranta locului de munca si respect fata de salariat;
- Mediu si atmosfera de lucru placute;
- Program de lucru full time ( 8 ore );
- Formare profesionala.