Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Giurgiu

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Candidatul ideal
Sa fie o persoana serioasa cu constiinta lucrului bine facut.
Sa aiba o atitudine pozitiva fata de clienti si fata de colegii de birou.
Experienta in vanzari DIN BIROU ONLINE este un avantaj.
Sa fie orientat spre rezultat, spre rezolvarea completa, nu pe jumatati de masura.
Sa-i placa ceea ce face si sa munceasca cu placere, nu din obligatie sau doar pentru bani !

Descrierea jobului
Consiliaza si vinde produse online, telefonic si pe e-mail. (nu e call-center).
Cauta si intretine relatii apropiate cu clienti .
Intretine si dezvolta prezenta pe social media.
Face follow-up si e-mail marketing cu suport de la specialisti.
Administreaza complet unul sau mai multe situri din domeniul de activitate fashion
Livreaza colete prin curier catre clienti.
Face contabilitate primara (facturi/chitante, analize)
Colectivul de lucru este tanar, harnic si cu buna fete !
Program

Locatie birou RUSE-BULAGARIA.
Masina de serviciu asigurata de la noi !
Cheltuille pt transport se achita de la noi !

Astepam CV-ul tau !